Yenilikler

Değişime bir göz atın.

Evrim Akademi

 • Sed ut perspiciatis unde omnis

  Eğitim programlarımızı artırıp, Gümrükleme’nin dışında faklı eğitimleri de vermek üzere Eğitim Kataloğumuzu oluşturmaktayız. Bu kataloğumuzu, eğitim programlarını ve içeriklerini web sitemizden takip edebilecek ve başvurunuzu sistem üzerinden yapabileceksiniz.

  Herbiri 15’er kişilik ve 2 adet bilgisayarlı eğitim sınıfımız mevcut olup, aynı anda 30 katılımcıya kadar eğitim verebilmekteyiz.

  Eğitim kadromuza katılan, alanında başarılı ve uzman eğitmen arkadaşlarla, gerek hafta içi gerekse hafta sonu, eğitim sınıflarımızda ve ya sizin kendi ofisinizde düzenlenebilecek eğitim programlarına ilginizi ve desteğinizi bekliyoruz.

Haber Servisi

 • Yeni Haber 

  Evrim Haber programı üzerinden sizlere duyurduğumuz yenilikleri, duyuruları ve haberleri, çoklu noktadan hızlı ve mutlak bilgilendirme mantığıyla, bundan sonra web sitemiz ve e-mail servisimiz ile de sizlere ulaştıracağız. Programlarımız, eğitimlerimiz, mevzuat değişiklikleri, gümrüklerde yaşanan sorunlar gibi duyuru ve haberlerle ilgili daha seri bir şekilde bilgilendirilmek için lütfen e-mail adreslerinizi  .... adresinden güncelleyiniz

Müşteri Servis Takibi

 • talep ve sorunlarınız takip altında

  Artık bizden bütün taleplerinize zaman koyabileceğiz. Bu sayede bütün isteklerinizi bir zaman çizelgesinde takip edebileceksiniz. 

Çağrı Merkezi

 • Hiç kimse beklemesin. 

  12 hattan oluşan telefon santralımız, büyütülerek  30 hattan oluşan, görüşmeleri kayıt altına alabilen ve size en kısa zamanda destek vermeyi sağlayan call center sistemine dönüştürülmüştür.Bu sayede hiç kimşe beklemeyecek, çağrı kaçırılmayacak, bütün görüşmeler kayıt altında.

Web Sitemiz

 • www.evrim.com 

  Yeni web sitemiz www.evrim.com olmuştur. Bununla birlikte çok daha interaktif bir web sitesi hazırladık. Bilgiyi en açık şekilde alın diye.

Ofisimiz

 • Gelin Sizi ofisimizde ağırlayalım.

  1992 yılından bu yana faaliyetlerimizisürdürdüğümüz, Şişli Kocamansur Sok.’ taki ofisimizden ,Şişli Osmanbey’deki yeni adresimize taşındık.

  Eski ofisimizin iki katı gibi bir çalışmaalanına sahip olan  yeni ofisimizde, sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. 

  .

Ünvan ve Logo

 • Evrim Bilgisayar artık Evrim

  Evrim Bilgisayar Danışmanlık olan şirket ünvanımız 'Evrim Yazılım ve Danışmanlık' olarak değiştirilmiş ve logomuzda yenilenmiştir.

Evrime Geçmek İçin 10 Neden