Gümrükleme İthalat Sistemi

Genel Bakış

İthalat adına herşey Evrim’de

Türkiye’nin yıllardır en çok beyanname üreten sistemi bu ve sektörün her türlü ihtiyacına cevap vermek için devamlı geliştiriliyor. İthalat iş akış süreçlerinin uçtan uca takip edilmesi ve verimliliği arttıracak noktaların kolayca tespitine imkan sağlayan, hızlı kolay ve hatasız beyan süreci burada.

Özellikler

Beyan Esastır ilkesine uygun karar destek sistemi

Güçlü mevzuat arayüzü ve otonom vergi hesaplama sistemi ile ticaret bakanlığı hesaplamaları ile karşılaştırır ve hatasız beyan oluşturmalarını imkan sağlar

Uçtan Uca Entegrasyon

Müşteri Erp entegrasyonu ile iş emri oluşturma, Banka entegrasyonları ile vergi ödeme, Sigorta entegrasyonu ile poliçe oluşturma, Tek pencere sistemi ile kurum başvuruları

Kolay takip

Dahilde işlem, ayniyat, antrepo stok, belge süreleri, kurye , masraf gibi gümrük adına hayati önem taşıyan süreçlerin takibi.

Size özel kontrol süreçleri

500’ün üzerindeki mevzuat kontrollerinin dışında Gtip/Firma/Ürün bazında özelleştirilmiş kontroller eklenebilir, ekip içerisinde kademeli kontrol yapısı oluşturabilir.

Özelleştirebilir Raporlama

Beyananme ve ürün bazında raporlar oluşturma, Özel & Grafik raporlar Tanımlama , Detaylı performans raporları.

Diğer bütün modüller ile entegre

Veriyi tek noktada oluşturma ve Muhasebe, Arşiv, Serbest bölge, Depo gibi modüllere aktarma.

Türkiye’nin Tescil Şampiyonu Evrim İthalat Sistemini Deneyin

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com