Gümrükleme İthalat Sistemi

Genel Bakış

İthalat adına her şey Evrim’de!

Türkiye’nin yıllardır en çok beyanname üreten sistemi ve bu sektörün her türlü ihtiyacına cevap vermek için devamlı geliştiriliyor. İthalat iş akış süreçlerinin uçtan uca takip edilmesi ve verimliliği arttıracak noktaların kolayca tespitine imkan sağlayan, hızlı, kolay ve hatasız beyan süreci burada.

Özellikler

“Beyan Esastır İlkesi”ne Uygun Karar Destek Sistemi

Güçlü mevzuat ara yüzü ve otonom vergi hesaplama sistemi ile Ticaret Bakanlığı hesaplamalarını karşılaştırır, böylece hatasız beyan oluşturulmasına imkan sağlar.

Uçtan Uca Entegrasyon

Müşteri ERP entegrasyonu ile iş emri oluşturulması, banka entegrasyonları ile vergi ödenmesi, sigorta entegrasyonu ile poliçe oluşturulması ve tek pencere sistemi ile kurum başvurularının gerçekleştirilmesine olanak tanır.

Kolay Takip

Dahilde işlem, ayniyat, antrepo stok, belge süreleri, kurye, masraf gibi gümrük adına hayati önem taşıyan süreçlerin takibini sağlar.

Size Özel Kontrol Süreçleri

500’ün üzerindeki mevzuat kontrollerinin dışında GTİP/Firma/Ürün bazında özelleştirilmiş kontroller eklenebilir, ekip içerisinde kademeli kontrol yapısı oluşturulabilir.

Özelleştirebilir Raporlama

Beyanname ve ürün bazında raporlar oluşturulması, özel/grafik raporlar tanımlanması, detaylı performans raporlarının çekilmesini sağlar.

Diğer Bütün Modüller ile Entegre Çalışma

Veriyi tek noktada birleştirme ve Muhasebe, Dijital Arşiv, Serbest Bölge gibi modüllere aktarım gerçekleşir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com