Ön Muhasebe Sistemi

Genel Bakış

Gümrükleme ve Lojistik modüllerinin tamamlayıcısı Evrim’de!

Diğer tüm Evrim modülleri ile entegre çalışan bu sistemde, fatura ve dekont kesimi ile finansal işlemlerin takibi sağlanır.

Özellikler

Tek Tuş ile Muhasebeleştirme

Satış faturaları, alış faturaları, banka hesap hareketleri, birlik aidat ödemeleri, kurum başvuru ücretleri gibi işlemleri tekrar girişe gerek kalmadan muhasebeleştirme imkanı sunar.

Masraf Girişlerinde Zaman Tasarrufu

Dosya ile ilgili yapılan makbuzlu ve diğer masrafların takibini sağlayarak yapılan makbuzlu masraflar otomatik olarak dekont edilmesini sağlar.

Vade Yönetimi

Müşteri cari işlemlerinin vadelerinin takibi, yönetimi ve raporlanmasını sağlar. (borç kapama, yaşlandırmalı mizan, yaşlandırmalı ekstre).

Özelleştirilebilir Raporlama

Güçlü altyapı sayesinde raporları tasarlayabilme, gelir-gider, satış, alış raporları ve bu raporların otomatize edilerek e-posta olarak gönderilmesini sağlar.

ParaTalep Vergi Ödeme/Eft ve Havale işlemleri

Gümrük vergi ödemeleri, mesai, havale, EFT ve ceza ödemelerinin kayıt ve takibi tek ekran üzerinden hem güvenli hem de hızlı bir şekilde yapılır.

Gider Takibi

Giderlerin kolayca takip edilmesi, iş avanslarının takibi ve ödeme planlarının oluşturulabilmesini sağlar.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com