İnsan Kaynakları

İK Politikamız

Gelişen teknolojinin ve büyüyen sektörün gerekliliklerine uyum sağlayan, ayrıcalıklı servis hizmetleri ile öne çıkan şirketimizin; insan kaynağı ihtiyacını planlayarak ve ihtiyacın ötesine geçerek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

İK Vizyonumuz

1. Eşitlik

“İşte eşitlik” ilkesi çerçevesinde, çalışanlarımıza güvenli, huzurlu ve adil bir çalışma ortamı sunmak öncelikli hedef.

2. Ölçme ve Değerlendirme

En değerli kaynağımız olarak gördüğümüz “insan”, sürekli gelişen iş yapış biçimlerimize uygun olarak düzenlenen dinamik bir kariyer haritası ve şeffaf bir performans sistemi ile değerlendiriliyor.

3. Sürekli Gelişim

Çalışan gelişimini sürekli kılmak ve bu gücü sektörümüze hizmet olarak sunabilmek adına eğitim, seminer ve konferanslar düzenleniyor.

Açık Pozisyonlar

Yazılım Destek Uzmanı

Ülkemizin büyük ve güçlü dış ticaret ve gümrük firmalarına anlık kullanıcı desteği ve eğitim vermek ürünlerimizin müşteri gözünden test, analiz ve raporlama aşamalarına dahil olmak için istekliyseniz biz de heyecanla başvurularınızı bekliyoruz.

BAŞVUR

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com