Yazılım Hizmetleri

“Dış ticaret alanında yazılım bizim işimiz”

Özel proje ekiplerimiz, araştırma geliştirme misyonu ile 5. yıldır Yıldız Teknik Teknopark’ta yazılım, test ve analiz birimleri altında hizmet vermektedir. Dış ticaret alanında 28 yıllık deneyim ve sektörün önde gelen danışman ekipleri ile birlikte özelleşme ihtiyaçlarınıza doğru çözümü biz üretiyoruz.

Firmanıza Özel Yazılım Hizmeti

Firmanıza özgü, alt yapınızla uyumlu, kapasite olarak kullanım düzeyinizi ve öngördüğünüz genişleme potansiyelini karşılayabilecek, modüler yapıda ve kolay servis verilebilen, tam anlamıyla “terzi usulü” özel çözümler üretiyoruz.

Kullandığınız üçüncü parti yazılımların Evrim çözümleri ile entegre edilmesi, konsolidasyon ve merkezi raporlama alanlarına yönelik operasyonel ihtiyaçlar, özel takipler, firmanıza özgü iş kuralları konularında Evrim proje ekibi olarak hizmet veriyoruz.

Belge

ISO 27001

Belge

ISO 20000

Entegrasyon

+100

Özel Proje Deneyimi

+8000 Saat

AR-GE Ekibi

30 Kişi

Özel yazılım hizmeti ihtiyacınız için bize ulaşınTalebiniz

İsim Soyisim *
Şirket Adı *
Telefon Numarası
E-mail
Mesaj
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okudum ve bu kapsamda kişisel verilerimin belirtilen amaçlar dahilinde işlenmesini kabul ediyorum.
Ticari ileti almayı kabul ediyorum.
Aydınlatma Metni
Mevcut Url
Dil
Lead Source
Lead Status

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com