Web Gümrük Sistemi

Genel Bakış

Gümrük süreçlerinin hızlı takibi Web Gümrük, Evrim’de!

İthalat-İhracat programlarını kullanan Gümrük Müşavirleri ile sürekli iletişim halinde olan firmaların (İthalatçı/İhracatçı), Gümrük Müşavirleri ile telefon, mail, raporlama vb. trafiğini minimize eden, doğru ve güvenilir bilgiye en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlayan online bir sistemdir.

Özellikler

Ölçümleme ve Raporlama İmkanı

Firmalarla gümrük müşavirlikleri arasında gerçekleşen iş akış süreçlerinin ölçülebilir, izlenebilir ve raporlanabilir olmasını sağlar.

Kolay Ulaşılabilir Ara Yüz

Firmalar adına düzenlenen fatura, dekont ve hesap ekstrelerinin sistem üzerinden görüntüleyebilme ve indirme imkanı sağlar. Firmalara özel hazırlanan raporları çekme imkanı verir.

İzlenebilir Yapı

Firmalar adına yapılan antrepo beyannamelerinin giriş ve çıkış stoklarını görüntüleme ve indirme imkanı sağlar. Vergi Hesaplama özelliği sayesinde firmalar vergi tutarlarını önceden  hesaplayabilir ve buna göre ön çalışma yapabilirler.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com